Hőhídmentes, önsüllyesztő dübelezés hőszigetelő rendszereknél
Hőhídmentes, önsüllyesztő dübelezés hőszigetelő rendszereknél RAWLPLUG TFIX dübelekkel
|
TFIX Önsüllyesztő, hőhídmentes dübelezés tulajdonságai és előnyei:
- Önsüllyesztő beállítás - A TFIX dübel automatikusan beállítja a rögzítési
 kirajzolódó-dübeltárcsák-hiba
mélységet a szigetelőanyagban
- A süllyesztett beépítés (beépített szigetelősapkával) csökkenti a hőátbocsátást és homogén szigetelőfelületet eredményez.
- A TFIX-8S csavar hosszú műanyag bevonata minimálisra csökkenti a hőhidat (0.002W / K érték), hozzájárulva az energiatakarékossághoz és továbbá nem lesz látható a dübelezés a nemes vakolat felhordását követően
- Egyedi hüvely tömörítési zóna a precíziós szereléshez
- Egyszerű hőhídmentes beépítés minden hordozóra (tömör tégla, lyukacsos tégla, beton, pórusbeton).
- A legrövidebb beépítési mélység a maximális szilárdsági paramétereknél.

- Az egyedülálló kialakítás lehetővé teszi a nagy terhelhetőséget, ezáltal csökkenti a szükséges rögzítési mennyiséget négyzetméterenként.
- 115 mm-es től 455mm-es hosszúságban készülnek.
Önsüllyesztő, hőhídmentes dübelek telepítése:
- Fúrjon egy szükséges furatot és mélységet
- Könnyedén üsse be kalapáccsal a TFIX dübelt a szigetelőanyagon keresztül a lyukba, amíg a rögzítési mélységet el nem éri
- Húzza meg a csavart (speciális TFIX-TOOL telepítő szerszámmal), a szigetelőanyaggal egy síkban.
- Minimum 40 mm-es rögzítési mélység szükséges, tömör tégla, beton és lyukacsos tégla esetén, viszont a porózús anyagokban mint az YTONG minimum 80 mm-es mélység szükséges.
- Helyezzük be a szigetelőanyagnak megfelelő zárósapkát a TFIX dübel süllyesztett részébe.
|
 |
Tovább a TFIX dübelek telepítése videóhoz |
Tovább a TFIX dübel árakhoz
|
|
Vagy az alábbi szöveges mezőben kérdezze Szakértőnket:
|
A "sziga-tech" megjelölés, mint nemzeti védjegy illetve a honlapon található képek, leírások, mint vagyoni értékkel bíró szellemi alkotások törvényi védelem alatt állnak, ezek bármilyen módon vagy formában történő engedély nélküli felhasználása jogi eljárást és kártérítés fizetési kötelezettséget von maga után. A szövegek, képek és rajzelemek felhasználása kizárólag a weboldal üzemeltetője írásos hozzájárulásával történhet.
A honlapon feltüntetett árak bruttó árak, tartalmazzák az ÁFA-t! A feltüntetett árak tájékoztató jellegűek, az esetleges árhibákért felelősséget nem tudunk vállalni!
Homlokzati hőszigetelés, utólagos hőszigetelés, hőszigetelő rendszerek - Szigetelő anyagok széles választékban: Üveggyapot, kőzetgyapot, polisztirol, fagyapot - Homlokzati és lábazati díszítő vakolatok és festékek - Gipszkarton termékek különböző gipszkarton rendszerek építéséhez - Széles tetőfólia, hőtükör fólia, felületkiegyenlítő, ragasztó, fugázó, tömítőanyag kínálat!
üdv
adva van egy emeletes épűlet ,az alsó szint fala tégla 60 cm vastag ,az ittlévő szoba télen -nyáron lakható ,jó hőérzetet ad .A felső szint utólag let ráépítve ,és 30 cm a tégla falazat ,ahol nyáron túl meleg van ,télen nehéz kifüteni ,A felső szint szoba falait belülröl már szigeteltem de ez kevésnek bizonyult ,Most kivülröl akarom a házat szigetelni ,ugy hogy az alsó szintre 5 cm -es a felső emeletre 10 cm -es EPS -t tennék Kérdésem ez így megfelelő lenne ? Továbbá ez egy betonfödémes lapostetős ház .a lapostetöt hogy tudom utólag HŐSZIGETELNI ? Már hívtam 3 válalkozot ,de szerintem nem szakemberek ,mindegyik mást és mást mond ,az egyik EPS 100 ast tenne a tetőre és dübellel rögzitené ,RÖGTÖN elhajtottam ,egy jól müködö vizszigetelést nem akarok megfuratni .Tudna egy megbizható modot a tető höszigetelésére ?
köszönöm
Tisztelette Lantos Gyula
Kedves Gyula!
A homlokzat szigetelést optimális egyforma vastagságban megoldani, az esetleges hőhidak elkerülése miatt. Pontos választ csak energetikai mérés alapján lehetne megadni.
A lapostető esetében a hőszigetelés ragasztással lehetne megoldani, és optimális az XPS lap alkalmazása. A szigetelére bitumenes zárólemez és pl.kavicságy ajánlott.
További Szép Napot!
Gál Zsuzsanna